Sponzorství

Spol. GEZE podporuje Závod města Leonberg

Závod města Leonberg zahrnuje různé vzdálenosti pro lidi každého věku, je zde něco vhodného pro každého a všechny úrovně zdatnosti. Výtěžek jde na dobročinné instituce a společnost v Leonbergu. GEZE GmbH je hlavním sponzorem disciplíny na největší vzdálenost v rámci tohoto závodu.

Závod na 10 km pro dobrou věc

GEZE GmbH, jedna z největších společností v leonbergském regionu, neváhá s podporou běžecké události Leonberg Citylauf. Společnost jako jeho hlavní sponzor podporuje nejdelší disciplínu - běh na 10 km. Pestrá trasa zahrnuje část starého města Leonbergu a má jen několik stoupání, proto poskytuje dokonalé podmínky pro dosahování super rychlých časů. Spol. GEZE také každý rok reprezentuje skupina běžců z vlastních zaměstnanců.

Těší nás, že jsme jedním z hlavních sponzorů Závodu města. Každý den usilujeme o vynikající výkon. Proto sponzorujeme běh na 10 km GEZE, abychom pomohli běžcům v tom, aby sami dosahovali vynikajících výkonů.

Brigitte Vöster-Alber, Chief Executive Officer spol.GEZE

Spol.GEZE dokazuje svoji sociální angažovanost

Napínavá soutěž s rychlými časy závodu v závodu spol.GEZE na 10 km

Napínavá soutěž s rychlými časy závodu v závodu spol.GEZE na 10 km

Sociální angažovanost, zejména pro ty nejslabší ve společnosti, byla pro tuto společnost vždy klíčovým tématem. Činnost společnosti zahrnuje podporu pro místní, regionální národní sportovní události. Historicky má GEZE úzké sportovní vazby na svou předešlou výrobu lyžařských vázání, proto sponzoruje místní sportovní kluby a sportovní událost -počínaje turnaji v parkurovém skákání po běžecké závody.

Výtěžek Závodu města Leonberg jde na sociálně-lékařské a kulturní účely nebo na podporu vzdělávacích institucí. Po potvrzení získané částky rozhodne spol.GEZE spolu s organizátory tohoto závodu o tom, jak se s penězi naloží.