Služby

GEZE servis

Naším cílem ve společnosti GEZE je vaše dlouhodobá spokojenost a chceme, aby naše výrobky spolehlivě a bez problémů sloužily vašim potřebám. Proto klademe tak velký důraz na komplexní poradenství a služby - během celého projektového cyklu. Seznam mnoha našich služeb najdete níže.

Služby a originální díly

Služby orientované na řešení - rychlé, kompetentní a přizpůsobené

Díky našim službám na míru vás podpoříme při propojení správě a údržbě vašich systémů. Rádi vám poradíme ať už v oblasti zavádění změn nebo modernizace nebo s nákupem náhradních dílů.

Objednávka služby

Potřebujete technika?

servisní vozidla GEZE Německo

© GEZE GmbH

Společnost GEZE vám nabízí možnost jednoduchého a spolehlivého objednávání projektů online. Online objednávky vyplňujte pozorně. Potvrzení vám pošleme hned, jakmile dostaneme objednávku. Pokud nebudete mít žádné dotazy, objednávka bude předána našim servisním technikům, kteří se jí budou zabývat.

Budete-li mít naléhavé dotazy mimo běžnou pracovní dobu, je vám k dispozici horká linka společnosti GEZE service: +420-725-503-576.

GEZE toolbox

Užitečné nástroje pro vaše projekty

Kromě osobního poradenství vás podpoříme nástroji GEZE již od fáze plánování nejen přímo na pracovišti, ale i později během instalace našich řešení. S nástroji GEZE můžete své projekty zefektivnit a těšit se na pohodovou realizaci projektu. Při každodenní práci vás podporujeme formou důležitých informací, konfiguračních nástrojů a speciálních produktů. Například dveře a okna lze plánovat online.

Kalkulačka dveří Powerturn

Kalkulátor dveří Powerturn

Kalkulátor dveří Powerturn

Rychle a jednoduše zjistíte, pro které oblasti použití je Powerturn nejvhodnější: Zadáním několika údajů vám online kalkulátor dveří poskytne přesné údaje o možných šířkách a hmotnostech dveřních křídel.

PŘEJDĚTE KE KALKULÁTORU DVEŘÍ POWERTURN

 

 

Kufr k uvedení do provozu GEZE IQ windowdrives

Kufr k uvedení do provozu GEZE IQ windowdrives © GEZE GmbH

Kufřík k uvedení pohonů oken do provozu

Kufřík k uvedení do provozu poskytuje vše pro zprovoznění a testování okenních pohonů řady IQ windowdrive od společnosti GEZE přímo na místě, a to i bez připojení k elektrické síti. To znamená, že uvedení do provozu lze provést co nejdříve. Pomocí tohoto samostatného řešení, které slouží jako rozhraní mezi pohony a servisním terminálem ST 220 GEZE, lze rychle a jednoduše nastavit výkon a rychlost pohonů. Kompaktní kufr je vhodný nejen pro moderní pohony RWA, ale i pro pohony 24 V bez sběrnicové techniky.

Chcete získat více informací o kufřících k uvedení do provozu? Zavolejte na horkou linku GEZE +420-220-513-618.

Ke stažení

Informace o naší společnosti, produktech a službách.

Rozsáhlé materiály najdete v části Ke stažení. Další informace o produktech jsou k dispozici na zákaznickém portálu společnosti GEZE. Potřebujete-li další informace, neváhejte nás kontaktovat osobně.

Přejděte na stránku GEZE do části Ke stažení (anglicky)

Komplexní a uživatelsky přívětivé

© Karin Fiedler / GEZE GmbH

Abychom vám mohli poskytovat ještě lepší a komplexnější služby, nabízíme různé služby, způsoby použití a portály, které vám poskytnou větší pohodlí a otevřou nové možnosti používání.

ZÁKAZNICKÝ PORTÁL GEZE

GEZE MEDIA POOL

Žádost o přístup
Kontakt

Jak vám můžeme pomoci?

Máte otázky nebo návrhy? Můžete nás kontaktovat vícero způsoby.

Kontakt

GEZE Česká Republika +420-220-513-618 Po - Čt 8.00-16.30 Fr. 8.00-14.00