Světová špička

GEZE: Produkty, systémová řešení a poskytované služby v oblasti dveří a oken

GEZE je symbolem inovací, nejvyšší kvality a komplexní podpory v oblasti technického vybavení budov - od první myšlenky, plánování a provozní implementace se sériovými výrobky až po systémová řešení na míru a individuální servis a údržbu. Nabízíme rozsáhlý sortiment dveřní, okenní a bezpečnostní techniky a jsme hlavní hnací silou v oblasti digitálních propojení pro automatizaci budov.

Řešení automatických dveří pro vstupní prostory nebo protipožární ochranu, pohony oken pro přirozené větrání nebo odvod kouře a tepla v případě požáru, digitální propojení dveří a oken pro automatizaci budov - to je jen několik příkladů z našeho portfolia služeb. Naším cílem je vytvářet obyvatelné budovy s nejvyšší možnou mírou pohodlí a bezpečnosti pro uživatele budov.

Zjistit více
GEZE Česká republika

Váš partner pro dveřní, okenní a bezpečnostní techniku

Fotografování zaměstnanců společnosti GEZE 2018: Zajištění kvality výroby

Fotografování zaměstnanců pro interní a externí komunikaci společnosti GEZE, aby společnost získala tvář vůči vnějšímu světu. © Karin Fiedler / GEZE GmbH

Společnost GEZE Česká republika sídlí od ledna 2022 v administrativní budově Lednická v Praze - Kyjích. Přestěhování do nových prostorů je podle plánu za účelem zviditelnit značku na trhu České a Slovenské republiky. Nové prostory budou vybaveny našimi novými výrobky a technologiemi. Jejich součástí jsou i moderní předváděcí a školicí místnosti. V těchto místnostech bude naše společnost organizovat technická školení, certifikace partnerů nebo školení projektantů a architektů.

Zjistěte více o našich službách

Nejnovější zprávy z České republiky

Rodinná firma

Celosvětový úspěch

Sídlo GEZE GmbH

Od roku 1863 působíme jako celosvětově úspěšná a finančně zdatná rodinná firma. Naše zpracování produktů, komfort a design neustále vzbuzuje nadšení u našich zákazníků na celém světě. Zatímco si zachováváme naši konzistentnost, jsme i zvědaví, dynamičtí a otevření nejnovějším trendům a trhům. Posouváme vpřed digitální propojení stavebních technologií s cílem vytvořit příjemně obyvatelné budovy.

Více o společnosti

160 let GEZE

213

Pobočky

22

Země

160

let společnosti GEZE

Na celém světě zaměstnáváme více než 3 000 lití a jejich počet se neustále zvyšuje. Naše mezinárodní sídlo je Leonbergu. Máme 37 dceřiných společností rozmístěných po celém světě: Abychom dodrželi naši zásadu poskytování služeb, jsme našim zákazníkům vždy nablízku a můžeme jim nabídnout vynikající služby přímo na místě.

Přejděte na pobočky