Společnost GEZE je již po desáté zařazena mezi Top 100 nejinovativnějších středně velkých podniků v Německu

Společnost GEZE je i nadále Top 100 Innovator v německém sektoru středně velkých podniků. Specialista na inovativní dveřní, okenní a bezpečnostní techniku získá již po desáté tuto prestižní cenu, kterou uděluje Institut pro podnikání a inovace Ekonomické univerzity ve Vídni v rámci ocenění TOP 100.

Ocenění je uznáním a stimulem zároveň

Zaměstnanci GEZE s hrdostí prezentují ocenění Top 100

Zaměstnanci společnosti GEZE jsou hrdí na desáté ocenění Top 100 nejinovativnějších středně velkých podniků.

„Jsme hrdí na to, že vstupujeme do roku 2023, roku 160. výročí založení naší společnosti, abychom opět patřili mezi Top 100 inovátorů v sektoru středně velkých podniků“, říká Marc Alber, Chief Officer Product Development & Operations ve společnosti GEZE. „Cena je jedním z nejprestižnějších a nejdůležitějších ocenění pro středně velké podniky v Německu a je důkazem naší velké inovační aktivity. Je to úžasné uznání pro naše zaměstnance, kteří se již 160 let podílejí na vytváření naší společné vize obyvatelných budov budoucnosti.“ Ocenění je zároveň i stimulem pro společnost GEZE.

Klademe si vysoké cíle, zejména pokud jde o kvalitu, životnost a udržitelnost našich výrobků. Ocenění „Top 100 Innovator“ je pro nás spojené i s výzvou, abychom mu stále znovu dostáli a splnili vysoká očekávání našich zákazníků, nebo ještě lépe: překonali je.

Marc Alber, Chief Officer Product Development & Operations ve společnosti GEZE

Výjimečné inovační prostředí přesvědčilo porotu

Společnost GEZE přesvědčila porotu v soutěži 2023 inovativními technologiemi a řešeními pro spolehlivou protipožární ochranu a nejmodernější automatizaci budov. Vysoce bylo hodnoceno i výjimečné inovační prostředí středního podniku z Leonbergu u Stuttgartu. „V případě ocenění TOP 100 jde o to, jak důležitý je inovační cíl v dané společnosti“, vysvětluje Prof. Dr. Nikolaus Franke, vědecký ředitel soutěže. „Převládají rutiny a zvyky, nebo je společnost schopna revidovat stávající, mysletkreativně a nově a úspěšně se prosadit na trhu? Tuto schopnost analyzujeme pomocí více než 100 testovacích kritérií.“

Již 30 let indikátorem inovační aktivity

Ocenění Top 100

Ocenění Top 100 uděluje Institut pro podnikání a inovace Ekonomické univerzity ve Vídni.

Společnost compamedia již 30 let uděluje středně velkým podnikům pečeť TOP 100 za výraznou inovační aktivitu aza nadprůměrné úspěchy v oblasti inovací. Od roku 2002 je vědecké vedení v rukou Prof. Dr. Nikolause Franke. Pan Franke je zakladatelem a řiditelem Institutu pro podnikání a inovace Ekonomické univerzity ve Vídni. S 26 cenami za výzkum a více než 200 publikacemi patří ke špičkovým výzkumníkům v oblasti inovací na mezinárodní úrovni. Mentorem TOP 100 je vědecký novinář Ranga Yogeshwar. Partneři projektu jsou Fraunhoferova společnost pro podporu aplikovaného výzkumu a sdružení středně velkých podniků BVMW. V jubilejním roce byl zájem o soutěž pozoruhodně velký: Přihlášku podalo 550 malých a středních podniků. Pan Ranga Yogeshwar osobně poblahopřeje společnosti GEZE k tomuto úspěchu 23. června při slavnostním předávání cen v Augsburgu.