Nová webová stránka společnosti GEZE v České republice poskytuje podporu během celého životního cyklu budovy

Přehledná struktura, rychlé a jednoduché používání - nová místní webová stránka společnosti GEZE Česká republika posouvá digitální komunikaci s klienty a potenciálními zákazníky na novou úroveň. Společnost GEZE se zavázala používat inovativní a moderní dveřní, okenní a bezpečnostní techniku pro vytváření příjemně obyvatelných budov. Nová webová stránka společnosti GEZE umožňuje ještě rychlejší a jednodušší přístup k produktům a službám společnosti.

Informace a pracovní postupy zobrazené v digitálním formátu

Plánování a provoz moderních budov se stávají komplexnějšími: automatizace a digitalizace mnohých komponentů budov spolu s novými pravidly a právními předpisy znamenají, že všichni odborníci zapojení do životního cyklu budovy čelí rostoucímu tlaku z důvodu komplexnosti procesů. Nová webová stránka společnosti GEZE pomáhá klientům optimalizovat procesy plánování a pořizování. Uživatelé ji mohou snadno začlenit do svých pracovních procesů a používat ji jako pracovní nástroj.

Řešení a know-how pro každou cílovou skupinu

Na webové stránce se dá snadno orientovat a uživatelé se na ní rychle a intuitivně dostanou k té části životního cyklu budovy, kterou hledají. Místní kontaktní údaje společnosti GEZE v Česku jsou snadno dostupné; jsme vždy připraveni posunout službu na novou úroveň. Nezávisle na tom, na jakém zařízení uživatelé navštíví webovou stránku: Informace o produktech a produktové dokumenty GEZE jsou zcela přístupné a stažitelné z mobilních zařízení. Principem nové webové stránky GEZE je poskytnout organizacím, projektantům a majitelům budov přístup k informacím nebo nástrojům, které potřebují, jen několika kliknutími - od obsahu, který je pro ně důležitý, je dělí jen jedno kliknutí. Pro projektanty a architekty to například znamená bezplatný přístup k objektům dveří informačního modelování budov (BIM) GEZE a ke standardním šablonám pro texty nabídek týkajících se jednotlivých projektů a výrobků, jakož i k nákresům a schématům kabelových tras. Uživatelé z výrobních/zpracovatelských odvětví zde rychle a jednoduše najdou návody na instalaci, montážní výkresy a videa. Webová stránka umožňuje uživatelům i přímý přístup ke stažení potřebné technické dokumentace o produktech GEZE, jakož i k mnohým dalším online službám společnosti GEZE