Favorit architektů: Společnosti GEZE bylo opět uděleno ocenění za inovativní technologii dveří.

V soutěži Architects‘ Darling Award 2023 získala společnost GEZE bronzové ocenění v kategorii „Automatické dveře“. Největšího odborného multimediálního hlasování v Německu se zúčastnilo téměř 2 000 architektů a projektantů, kteří si mezi přibližně 200 výrobci a značkami vybrali své favority v odvětví stavebnictví. 

231123_GEZE_ArchitectsDarling_Bronze.jpg

Společnost GEZE získala bronzové ocenění v soutěži Architects‘ Darling Award 2023. © GEZE GmbH

Kromě vysoké kvality výrobků společnosti GEZE přesvědčily dotazované architekty i aspekty bezpečnosti a poměr ceny a kvality. Marco Zaoral, Team Lead Internal Building Project Consulting ze společnosti GEZE říká: „Opětovné ocenění v soutěži je pro nás velmi cenné. Výsledky průzkumu vyzdvihují naše silné stránky a potenciál a opět dokazují, že jsme důvěryhodným partnerem pro nejdůležitější osoby s rozhodující pravomocí ve stavebním sektoru.

Opětovné ocenění v soutěži je pro nás velmi cenné. Výsledky průzkumu vyzdvihují naše silné stránky a potenciál a opět dokazují, že jsme důvěryhodným partnerem pro nejdůležitější osoby s rozhodující pravomocí ve stavebním sektoru.

Marco Zaoral, Team Lead Internal Building Project Consulting ze společnosti GEZE

myGEZE Control: inteligentní síťové řešení pro technologii budov

Základní přístroj myGEZE Control

Pomocí platformy pro připojení systému myGEZE Control lze centrálně ovládat dveřní, okenní i bezpečnostní systémy. © GEZE GmbH

Tradiční společnost z Leonbergu patří k předním dodavatelům dveřní, okenní a bezpečnostní techniky a za svá inovativní systémová řešení již získala několik ocenění. I nejnovější inovace společnosti se vyznačují průkopnickým duchem, který je hnacím motorem pro další neustálý vývoj produktů. Patří sem i síťové řešení myGEZE Control – inovativní systém automatizace budov, který inteligentně spojuje dveře, okna a bezpečnostní systémy, aby zajistil vyšší bezpečnost, energetickou účinnost a pohodlí. Jako příklad uvedeme jeden z nejnovějších vývojových trendů v oblasti automatických dveří: automatické karuselové dveře Revo.PRIME, které se vyznačují mimořádně nízkou výškou věnce a energeticky úsporným pohonem.

„Best Performer“ ve stavebnictví

Společnost Heinze GmbH oceňuje od roku 2011 nejvyhledávanější řešení ve stavebnictví cenou Brand Award. Při letošní soutěži byly uděleny ceny Brand Award ve 23 produktových kategoriích a ceny poroty Jury Award ve 14 kategoriích. Neoblíbenějším produktem v odvětví se stává ten výrobek dané kategorie, který je na základě pěti různých hodnotících kritérií, jako je kvalita, poměr ceny a kvality, inovace, vzhled/design a bezpečnost, nejčastěji označen za favorita.