GEZE TS 5000 Hudba pro vaše uši

Zapojte, klepnete a poslouchejte – chytrý reproduktor Sonos One se používá stejne snadno jako naše zavírace dverí!

Užijte si vlastní zvuky: Sonos One je výkonný a chytrý reproduktor v kompaktním designu, který kombinuje cistý zvuk a basy prostrednictvím hlasového ovládání

ZÍSKEJTE ODMENU NAVÍC

geraete_vertriebsaktion.png

Při koupi 25ks dveřních zavíračů GEZE získáte chytrý reproduktor Sonos One ovládaný hlasem za 10 Kč!

Akce platí pro následující zavírace dverí:

Gültig nur innerhalb des Aktionszeitraums vom 09.10. bis 30.11.2023 und nur solange der Vorrat reicht.

* Zmeny vyhrazeny. Do vyprodání zásob . Objednávky pouze v kombinaci s lištou. K zakoupení u distributora GEZE.

ZÍSKEJTE ODMENU NAVÍC

Ovládání hlasem Chytrý reproduktor Sonos One

geraete_vertriebsaktion2.png

ID 207875

  • Výkonný a inteligentní reproduktor s vestaveným hlasovým ovládáním

  • Podporuje Amazon Alexa, Google Assistant a Apple AirPlay 2

  • Cistý zvuk a silné basy

  • Možnost pripojení více reproduktoru Sonos a získání stereo efektu

  • Personalizace prostrednictvím aplikace Sonos

  • Podpora Wi-Fi a odolnost proti vlhkosti

Máte nějaké otázky? Neváhejte nás kontaktovat.

PRAVIDLA PROPAGACE "GEZE TS 5000 - HUDBA PRO VAŠE UŠI" (dále jen "pedpisy")

1. Pořadatel - pořadatelem propagace je GEZE Česká Republika s.r.o. se sídlem v Praze 9 - Kyje, Lednická 1533 (Praha 9 – Kyje 198 00) dále jen „GEZE“.

2. Propagace - propagační kampaň "GEZE TS 5000 - HUDBA PRO UŠI" společnosti GEZE, jejímž cílem je odměnit nákup výrobků v podobě lištových dveřních zavíračů z řady TS 5000 v České republice.

3. Účastníci akce – podnikatelé (ve smyslu 43 odst. 1 občanského zákoníku), distributoři produktů uvedených v bodě 2 výše.

4. Výluky z účasti na Promo akci - zaměstnanci GEZE, spotřebitelé.

5. Nabídka pro účastníky akce – Propagační produkt pro účastníky akce je reproduktor Sonos One Smart Speaker za cenu 10 Kč za balení 25 kusů libovolných dveřních zavíračů TS 5000 (s kolejnicemi), uvedených v bodě 2 výše. Limit Akčních produktů na Zákazníka je maximálně 10 ks. GEZE poskytuje Akční produkt pouze v rámci této akce. Maloobchodní prodej Produktu a komerční použití nejsou povoleny. Propagační produkt je nabízen bez záruky. Nezajišťujeme vrácení ani výměnu Produktu. Produkt nebude prodán v případě zneužití jakýchkoli práv nebo nesplnění jakýchkoli povinností ze strany Účastníků v souvislosti s akcí. Propagační produkty budou prodány účastníkům akce v pořadí, ve kterém splňují kritéria stanovená pořadatelem v těchto pravidlech.

6. Doba trvání akce – 6. listopadu 2023 – 15. prosince 2023 nebo do vyprodání zásob akčních produktů. O způsobilosti pro akci rozhoduje datum zadání objednávky. GEZE si vyhrazuje právo jednostranně zkrátit dobu trvání akce nebo změnit její podmínky.

7. Pravidla promo akce – Účast v akci je dobrovolná. Účastníci akce, kteří v průběhu jejího trvání zakoupí 25 kusů lištových dveřních zavíračů TS 5000 (komplet s kolejničkami) uvedených v bodě 2 výše s poznámkou „HUDBA PRO VAŠE UŠI“, prohlásí ochotu zúčastnit se akce a splní podmínky pro nákupem akčního produktu za 10 Kč obdrží na faktuře údaj „PROPAGACE GEZE TS 5000 – HUDBA PRO VAŠE UŠI“ v hodnotě 10 Kč netto/kus. Vícenásobné objednávky znamenají právo na další akční produkt s výhradou ustanovení v bodě 5.

8. Odpovědnost pořadatele - Odpovědnost společnosti GEZE v rámci Akce v žádném případě nepřesáhne hodnotu Akčního produktu uvedenou v těchto Pravidlech. Pořadatel si vyhrazuje právo odstoupit od akce bez udání důvodů. Účastníci akce mají právo podávat stížnosti, které budou přijímány pouze e-mailem na adresu: geze.cz@geze.com, za předpokladu, že je v předmětu označeno „GEZE Rail Door Closer - HUDBA PRO UŠI“. zprávu podejte do 15. prosince 2023. Doba pro posouzení reklamace nepřesáhne 31. prosince 2023.

9. Další ustanovení - Žádost o účast v propagační akci znamená přijetí těchto Pravidel. Pravidla pro provádění propagace podléhají polskému právu.

10. Informační doložka GDPR - Správcem osobních údajů Účastníků akce je Pořadatel. Kontakt se Správcem je možný prostřednictvím e-mailové adresy: geze.cz@geze.com

Osobní údaje budou zpracovávány za účelem realizace propagace a uchovávány po dobu trvání propagace a jeden měsíc od jejího ukončení, aniž je dotčena platnost zpracování osobních údajů pro jiné účely vyplývající z jiného oprávněného právního zájmu Správce.

Každý člověk má právo:

1) požadovat přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu, výmaz a omezení zpracování,

2) vznést námitku proti zpracování vašich osobních údajů,

3) podat stížnost dozorovému úřadu

Poskytnutí údajů je dobrovolné, avšak jejich odmítnutí vám může znemožnit účast na akci.