Dveřní technika společnosti GEZE získala opět ocenění v soutěži Architects’ Darling

I v letošním roce se hlasování v soutěži Architects’ Darlings zúčastnilo přibližně 1900 architektů. Dveřní technika společnosti GEZE získala bronzové ocenění. Tím se této tradiční společnosti podařilo v soutěži opakovaně zabodovat.

Ocenění v soutěži Architects’ Darling je pro nás obzvláště cenné, protože nerozhoduje porota z oblasti designu, ale hlasuje velké množství lidí z praxe. Pro společnost GEZE je to výborná zpětná vazba, že skutečně reagujeme na potřeby trhu a poskytujeme přidanou hodnotu – od projektování až po realizaci stavby.

Marco Zaoral, Team Lead Internal Building Project Consulting u společnosti GEZE

Společnost GEZE podporuje architekty a projektanty během celého cyklu výstavby objektu.

V závislosti na situaci instalace musí dveře v dnešní době splňovat širokou škálu specifikací, co se týká protipožární ochrany, ochrany proti vloupání, tepelné a zvukové izolace a bezbariérovosti. K tomu se přidávají rychle rostoucí náklady na energii a výrazně zvýšené požadavky na energetickou efektivitu budov. Z toho vyplývají velmi komplexní profily požadavků na jednotlivé dveře, jakož i management všech dveří v budově. Společnost GEZE proto nabízí architektům, projektantům a řemeslníkům individuální poradenství ve všech fázích projektu od plánování, přes instalaci až po uvedení komplexních dveřních systémů do provozu. Patří sem praktické nástroje pro plánování a řízení, jako jsou bezplatné objekty bim, textové moduly pro výběrová řízení nebo instalační návody a kontrolní seznamy.